Тумба для обуви Людовик 60 - Интернет-магазин "Новая мебель" в Хмельницком

Тумба для обуви Людовик 60

В наличии
Оценка товара
1399 UAH 1 399 грн.
Купить в 1 клик
Пример: +38 039 1234567
+380 показать номер
Чат с продавцом
Добавить в избранное
Достижения продавца
4 года
на портале
Быстрое
обслуживание
Способы оплаты
Наложенный платеж, Безналичный расчет
Способы доставки
Самовывоз, Транспортная компания
Характеристики
Основные
Производитель

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Мебель-Сервис
Описание

Удобная небольшая тумба для обуви позволит с удобством разместить вашу обувь и сэкономить место.Цвет - каштан. Тумбочка может служить как отдельным элементом так и дополнением к прихожей.

высота

121 см

ширина 72 см
глубина

14 см

 

Отзывы о товаре
Хорошо
доставка в обмумовлені строки. оперативно відзвонились. продавець молодець. Товар: інструкція , що іде в комплекті є універсальною та призначена для збору декількох моделей через що були труднощі із зборкою в частині вставки самих ящиків в зібрану коробку. МДФ накладки на двері добре не закріплені і відпадали при відкритті ящика їх прийшлось садити на клей.
96% положительных из 52 отзывов
Актуальность цены 95%
Актуальность наличия 95%
Актуальность описания 95%
Выполнение заказа в срок 95%
 • 2
  Плохо
  Со мной не связались. Благо уже не нужно.
  Комментарий компании:
  Я извиняюсь, но у нас нет незакрытых обращений. Наверное Вы ошиблись сайтом.
 • 2
  Плохо
  Ще в лютому місяці замовила диван "Аллегро", 27 лютого скинула аванс 1500 грн. 30 березня диван нарешті привезли (на сайті вказано 14 днів) і тут почалося найцікавіше... з водієм розрахувалась за диван і він поїхав, доречі ціна дивана також не відповідає вказаній на сайті (хоча я замовила з такої самої тканини як на фото). Почали розкладати і з"ясувалось, що мені привезли диван не тим кутом, який я замовила. Я зразу ж перезвонила, водій не схотів повернутись, а менеджер почав з"ясовувати, врешті погодились, що це помилка фабрики і диван обміняють. Я чекала цього обміну до сьогодні 30 липня - рівно 4 місяці. Вважаю, що це абсолютно ненормальна ситуація і щось просто не прийнятне для мене, не розумію, як так можна відноситись до своїх покупців.
  • Заказ выполнен невовремя
  • Наличие неактуально
  • Цена неактуальна
  • Описание актуально
  Комментарий компании:
  Наш магазин приносить свої вибачення за спричиненні незручності. Ми завжди намагаємось йти на зустріч нашим покупцям. Проблема з невірною комплектаціею виникла в наслідок змін у замовленні зроблених вами уже після оформлення заказу. Виробник просто не встиг вчасно відреагувати на зміни. Після озвучення проблеми ми повторно замовили необхідну комплектацію кутка на виробництві, та в звязку відсутністю матеріалу виготовлення замовлення затягнулось. Також виникли непередбачені проблеми із транспортом. Таким чином виникла така суттева затримка. Ми намагалися постійно бути з вами на звязку, та вирішити данну ситуацію. Ще раз приносимо свої вибачення за затримку. Наразі зараз ця проблема вирішена і ми сподіваємось, що в вас більше не залишилось претензій до нашого магазину.
Интернет-магазин "Новая мебель"
Хмельницкий
График работы
Тумба для обуви Людовик 60
В наличии
1 399 грн.
+380 показать номер
Перезвоните мне
Чат с продавцом